Powstaje Sieć Badawcza Łukasiewicz

Dla biznesu, dla nauki, dla polskiej gospodarki – 1 kwietnia 2019 roku rusza trzecia największa sieć badawcza w Europie: Łukasiewicz. Wkrótce, korzystając z dorobku 38 instytutów badawczych, Łukasiewicz przedstawi kompleksową ofertę dla przedsiębiorców. Skorzystać z niej będą mogły zarówno startupy, małe i średnie firmy, jak i wielkie koncerny oraz rynkowi „championi”. Nowy podmiot, skupiający potencjał krajowych instytutów badawczych, już na starcie dysponuje kilkuset laboratoriami oraz światowej klasy naukowcami.

Czytaj więcej...

Jedno z ostatnich wdrożeń PIAP ZUSN

Robotyzacja spawalnictwa - jedno z ostatnich wdrożeń na podzespołach ABB.

2 

Czytaj więcej...

Nowa frezarka CNC do obróbki wpustów do zamków stosowanych w stolarce drzwiowej i okiennej

criostal

Nasz oddział zajmuje się opracowywaniem i wykonywaniem różnego rodzaju maszyn specjalnych, realizowanych w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. Jedną z takich maszyn jest frezarka do drewna, charakteryzująca się obecnością dwóch głowic, które wykonują identyczne operacje w tym samym czasie, każda z głowic posiada po dwa wrzeciona. 

Czytaj więcej...

PIAP-OBRUSN jako item pluspartner

Logo Item partner

Stosowanie w przemyśle systemów modułowych to rozwiązanie zapewniające oszczędność czasu i środków oraz możliwość elastycznego podejścia do wymagań klienta. PIAP-OBRUSN jako ośrodek z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą, zajmujący się automatyzacją i robotyzacją procesów, budową linii produkcyjnych oraz wieloosiowych maszyn sterowanych numerycznie uczestniczy w programie item-pluspartner.

Czytaj więcej...

NASI PARTNERZY

brusatori logo 220 90colombo logo 220 90Logo Item partner parker logo 220 90rofin logo 220 90varvel logo 220 90

Wsparcie techniczne

Czynne Poniedziałek - Piątek, 6:30 - 14:30

2020 © ŁukaSIEWICZ- INSTYTUT PIAP ZUSN  Wszelkie prawa zastrzeżone